Ploegen 2019

 

10 ploegen zullen deelnemen aan de gewestelijke interclubcompetitie van Tennis Vlaanderen. 

 

zaterdag    
     
DAMES 6 (26-60ptn)   HEREN 45 1 (211-285ptn) 
Wernaers Stephanie *   Van Campenhout Steven *
Versluys Claire   Van Osselaer Jean-Pierre
Borghijs Julie                                  ICL   Declerck Michael
Peers Ann   Vanderbeke Hans
Van der Auwera Maaike    Vanhecke Marc
Huybrechs Birgit   Dumez Marc
Hendrickx Marianne     
Pauwels Kitty     
Goossens Katleen    
     
HEREN 45 3 (76-140ptn)      HEREN 45 5 (12-35ptn) 
De Vos Steven   Wouters Ivo *
Pauwels Bert    De Beer Abe
Janssens Frank    De Roover Paul
Hendrickx Marc *    Rivière Eric
Seynhaeve Pascal    Vandenbergh Luc                   ICL
Vervullens Johan      (reserve)   Goetschalckx Luc
     
HEREN 35 1 (211-285ptn)   HEREN 35 4 (36-75ptn)
Roels Jelle   Crab Stef
Roland Stefan   Verdick Tim
Van Bockland Tom                         ICL   Dusart Alain
Willekens Steven                           ICL    De Weerdt Jurgen
Marichal Geert *    Laurent Frederik
Versluys Manu   Michielsen Sam *                    ICL
    Smets Patrick
    Van Goethem Eric       
    Servaes Walter
     
HEREN 35 5 (12-35ptn)    
De Wael Patrick *    
Marichal Leo    
Van Frausem Jurgen    
Paeleman Patrick    
De Cock Rudy    
Yseboot Joris    
Thys Frank    
Pauwels Erik    
ICL:  Michèle Arnouts    
     
zondag    
HEREN 3 4 spelers (141-200 ptn) om 9:45   DAMES 35 3 (12-35ptn) 
Marichal Wim *                              ICL   Arnouts Michele *                   ICL
Marichal Carl                                 ICL   Dekkers Rita                           ICL
Vandenbroucke Jelle    De Bondt Krisje
Marichal Philippe   Henderickx   Dominique
De Ridder Christophe    Van Herbruggen Hilde            ICL
Bjorn Van der Wildt                        ICL   Plessers Birgit
     
HEREN 55 3 (12-35ptn)    
Stroobants Eddy *    
Yseboot Michel                               ICL    
Michielsen Wim    
Vermeulen Paul    
Vander Auwera Paul    
Van Deyck Charles    

 

Alle wedstrijden vangen aan om 13:45, BEHALVE Heren 3 4sp, zij starten om 9:45.

ICL: interclubleider

*: kapitein